Sevimli-Kanaviçeler.jpg

ISBN 978-605-9192-01-9

EBAT 20.6 x 22.5 cm / 8.2 x8.5"

SAYFA SAYISI 128 Sayfa

STOK KODU 6050

Sevimli Kanaviçeler​

Eviniz ve Sevdikleriniz İçin Yapabileceğiniz 24 Güzel Model

 

Kitap Hakkında

Kanaviçe tasarımcısı olan Jayne Schofield bir çok farklı tasarımdan oluşan bu güzel kitabı sizler için hazırladı. Kitapta ev, yuva, aile ve bebek teması öne çıkmaktadır. 

Bu temalar bebek tabloları, bahçe, ev, evim güzel evim, el sanatları, dikiş ve düğün temalarını kapsamaktadır. Bazı modellere kitapta yer alan alfabe yardımıyla isim ve tarih yazarak kendinize özel hale de getirebilirsiniz. 

Jayne’nin renk ve model zevki bu kanaviçe tasarımlarına en güzel şekilde yansımıştır. Kitap hem yeni başlayanlar hem de uzman kanaviçeciler için idealdir. 

Yazar Hakkında

Jayne Schofield

Şu an Kuzey Batı İngiltere’de yaşamaktayım. Bahçeme bakan stüdyomda tasarımlarımı yapıyorum. Her zaman elişlerini sevmişimdir. Annem yetenekli bir terziydi ve ninem bir örgü dükkanı işletmekteydi. Dolayısıyla erken yaştan itibaren nakış dikişle iç içe büyüdüm. 

Dedem bir ressamdı ve ben de çocuk kitapları illustratörü olarak eğitim aldım. Ressamlıkla, kanaviçeyi birleştirmeye karar vermemle birlikte kanaviçe tasarımcısı yolculuğum başlamış oldu. 

Çalışmalarım düzenli olarak kitap ve dergilerde yayınlanıyor ve kanaviçe kitleri satan firmalar için de tasarımlar yapmaktayım. Sevdiğim bir uğraş ile kariyer yapmakdan dolayı mutluyum ve bu da yoğun bir anne olarak iş yaşamını dengelememe olanak sağlıyor.