Kanaviçe-Sevimli-İlmekler.jpg

ISBN 978-605-9192-03-3

EBAT 16.5 x 22.5 cm / 6.5 x 8.8"

SAYFA SAYISI 112 Sayfa

STOK KODU 6080

Kanaviçe Sevimli İlmekler

 

Kitap Hakkında

Merhaba, 
İlk kanaviçe kitabımla siz kanaviçe severlerin karşısındayım. Bu kitap, resmetmekten hoşlandığım şeylerin harika bir karışımıdır. Şekillerini sevdiğim eski model arabalardan, Japon Amigurumi örgü oyuncaklarından ilham aldığım pastel renkli hayvanlar ile lezzetli pastalara kadar çeşitli temaları bu güzel kitapta bir arada bulacaksınız. Bazı modeller, doğum ve evlilikler gibi ailevi özel günlerinizi hatırlamak için kullanılabilir veya odanızın duvarlarını bu sevimli hayvanlarla süsleyebilirsiniz. Bu kitapta yer alan modellerle; mutfak önlükleri üzerine mini kekler işleyebilir, plastik kanvas üzerine işleyeceğiniz bir model ile buzdolabı üzerine minyatür magnetler yapabilir, üzerine sevimli bir minibüs deseni işleyebileceğiniz bir yastık dikebilirsiniz.

Kanaviçe modelleri, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli işleyiciler göz önüne alınarak hem kolay hem de zor modellerden oluşmaktadır. Yeni başlayan bir kişi, kolay bir mini kek modelini ya da daha deneyimli bir işleyici ise sevimli düğün arabasını işleyebilir. Dilerseniz kitapta yer alan alfabeyi kullanarak özgün hediyeler de hazırlayabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

 

Jane Prutton

Jane Prutton, İngiltere Yorkshire da yaşamaktadır. 18 yıldır tasarımcılık yapmaktadır ve kanaviçe desenleri üretmektedir. Dergiler ve bir çok firma için çalışmıştır. 

Jane, bu kitapta da yer verdiği eski arabaları ve oyuncakları sevmektedir.