Renkli-Tig-İsleri.jpg

ISBN 978-605-5647-91-4

EBAT 20.6 x 22 cm / 8.2 x 8.5"

SAYFA SAYISI 128 Sayfa

STOK KODU 6260

Renkli Tığ İşleri

 

20'den Fazla Yeni Tığ İşi Projesi

Kitap Hakkında

Bu kitapta; renklerle, ipliklerle ve tığ işi ilmekleri ve şemaları ile oynayarak farklı projeler üretiliyor. Hem başlangıç hem de ileri seviyeden kişiler, çalışacak yepyeni tığ işi projeleri bulabilirler. 

Kitaptaki 20’den fazla sayıdaki projelerde, hem yeni hem bilindik şemaları hem de ikisinin de karışımı olan beklenmedik şemalar bulabilirsiniz. Kitapta; şal, yelek, hırka ve çocuk pançosu gibi giysilerin yanı sıra battaniye, paspas, çanta ve yastık projeleri bulabilirsiniz. 

Çok çeşitli tarzlar, fotoğraflar, anlaşılır proje açıklamalarının ve şema tablolarının arasındaki cevaplanmayan tek soru, ‘’ ilk hangisinden başlasam’’ olacaktır. Çoğu proje, çok sayıda güzel rengi olan yumuşak DMC Natura ipliği koleksiyonu (‘’XL’’, ‘’Medium’’ ve ‘’Just Cotton’’) ile hazırlandı. Bir kısmı ise %100 merinos yününden olan yıkanabilir DMC Woolly ipliği ile çalışıldı. Ayrıca bu iplik de oldukça yumuşaktır .

Yazar Hakkında

Marianne Dekkers Roos

Yönetici asistanı olarak profesyonel kariyerinden sonra ve sekiz yıl boyunca ABD’de kaldığı sırada yeniden el işleri ile ilgilenmeye başladı. Kariyerine bu alanda devam etmeye karar verdi, ancak ilgilendikleri arasında tığ işi ilk sırada geliyordu. 

Geçen zamanda, halihazırda bulunan şemalara birkaç değişiklikler eklemekten, blogunda yayınladığı kendi şemalarının tasarlamaya kadar ilerledi. (www.marrose-ccc.com

CraftKitchen bloggerlar grubunun bir üyesi ve Instagram’daki CraftAsTherapy grubunun moderatörüdür. 

Marianne; eşi, iki çocuğu, kedisi ve labrador cinsi köpeği ile Hollanda’da Amsterdam yakınlarında yaşamaktadır. 

1/11