Örgü-oyuncaklar-tr.jpg

ISBN 978-6059192156

EBAT 20.6 x 22 cm

SAYFA SAYISI 144 Sayfa

STOK KODU 6120

Örgüden Oyuncaklar

14 Sevimli Oyuncak

Kitap Hakkında

Örgüden Oyuncaklar kitabı, çocuklarınız ve kendiniz için örebileceğiniz 14 yeni sevimli oyuncak projesi içermektedir. Her seviyeden kişiye uygun olması için tüm teknikler, detaylarıyla birlikte adım adım fotoğraflar ile anlatılmıştır. Kitaptaki açıklamalar, anlaşılır ve takip etmesi kolay olacak şekilde hazırlanmıştır. Her bir oyuncak tasarımı için renkli dekoratif fotoğ-raflar ve yakın plan detaylar verilmiştir. Kitapta çabuk ve kolaydan daha karmaşık tasarımlara kadar, her çocuk ve her örgü sever için uygun bir oyuncak bulunmaktadır. 

 

Yazar Hakkında

Tatyana Korobkova

 Tatyana Korobkova, İstanbul’da yaşamakta ve çalışmaktadır. Şimdiye kadar neredeyse 200 tane örgü şeması tasarlamıştır. Sevimli amigurumi bebekler ve hayvanlar ile bal peteği bebek battaniyeleri, onun ilgi alanlarındandır. Tasarımları; örgü sevgisini, teknik konulardaki yeteneğini, hayal gücünü ve çocukların gülümsemesini bir arada buluşturuyor. 

DenizasToysJoys ismiyle ravelry, etsy ve kendi web sitesinde online olarak örgü şemaları oluşturup satıyor @denizastoysjoys 

1/11