Mutlu-Çarpılar.jpg

ISBN 978-605-9192-23-1

EBAT 20.6 x 22.5 cm/8.2x 8.5"

SAYFA SAYISI 128 Sayfa

STOK KODU 6230

Mutlu Çarpılar

22 Elegan Kanaviçe Projesi

Kitap Hakkında

Kanaviçe tasarımcısı Jayne Schofield, ilgi uyandıran tarzıyla ilk kitabından sonra şimdi de ikinci kitabı ile karşınızda. Aslen bir illüstratör olan tasarımcı bu güzel kitapta zevkle işleyebileceğiniz birbirinden güzel ve sevimli kanaviçe modelleri sunuyor. Her seviyeden kanaviçe işleyicisine hitap eden kitapta, çiçekler, mini kekler, yaz, düğün hatıraları, bebek ve doğum panoları, beş çayı, kelebekler ve renkli dekoratif öğeler gibi konularda 22 farklı model bulunuyor. 

Jayne’nin doğa sevgisi ve renk anlayışı, bu güzel kanaviçe modellerle kitabın her sayfasına yansıyor. Modellerin birçoğunda evi, bahçesi ve hobilerinden esinlenen tasarımcı, kanaviçe işlemeyi eğlenceye dönüştürüyor. 

 

Kitapta yer alan modelleri ve de modellerin içerisinde yer alan bağımsız öğeleri dilediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Pano, yastık, çanta, dikiş makinesi kılıfı, kutu, sepet, torba ve daha birçok obje üzerine rahatlıkla işleyebilir, doğum ve düğün panolarına isim ve tarih ekleyerek kişiselleştirerek anlamlı birer hediyeye dönüştürebilirsiniz. 

Yazar Hakkında

Jayne Schofield

Şu an Kuzey Batı İngiltere’de yaşamaktayım. Bahçeme bakan stüdyomda tasarımlarımı yapıyorum. Her zaman elişlerini sevmişimdir. Annem yetenekli bir terziydi ve ninem bir örgü dükkanı işletmekteydi. Dolayısıyla erken yaştan itibaren nakış dikişle iç içe büyüdüm. 

Dedem bir ressamdı ve ben de çocuk kitapları illustratörü olarak eğitim aldım. Ressamlıkla, kanaviçeyi birleştirmeye karar vermemle birlikte kanaviçe tasarımcısı yolculuğum başlamış oldu. 

Çalışmalarım düzenli olarak kitap ve dergilerde yayınlanıyor ve kanaviçe kitleri satan firmalar için de tasarımlar yapmaktayım. Sevdiğim bir uğraş ile kariyer yapmakdan dolayı mutluyum ve bu da yoğun bir anne olarak iş yaşamını dengelememe olanak sağlıyor.