Kanaviçe Sayı 40.jpg

ISSN 1309-2782-40

EBAT 21.5 x 29.7 cm 

SAYFA SAYISI 84 Sayfa

Kanaviçe Sayı 40

Tüm Kanaviçe Severlere Merhaba, 

40. sayımızda sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Dergimizin 10. yılını geride bırakırken hatırı sayılır bir kanaviçe model koleksiyonunu sizlerle paylaşmış olmanın heyecanı içerisinde yepyeni sayımızla yine karşınızdayız. 

Birbirinden yetenekli tasarımcıların kanaviçe çalışmalarını sizlerle paylaştığımız dergimizde; Maria Diaz, Jane Prutton, Amanda Gregory, Durene Jones, Lesley Teare’nin birbirinden güzel çalışmalarını bir arada bulacaksınız. 

Sevimli bir tavuğun resmedildiği hoş bir yastık, patchwork veya başka kumaşlarla çocuğunuza dikebileceğiniz, basit büzgülü bir çantanın üzerine aplike edilmiş ata binen kız modeli, kanaviçeye yeni başlayanların dahi kolaylıkla ve zevkle işleyebilecekleri minik yeşil ağaç, bahçe ve çay temalarını beğenenler için bahçe ve çay masasının resmedildiği güzel bir pano, karavanları ve karavan tatillerini sevenler için sevimli bir karavan modeli ile danteller, porselenler ve çiçeklerle bezenmiş güzel bir büfe modeli bu sayıda sizleri bekliyor. Ayrıca nergislerden oluşan bir sampler pano, çadır ve kamp temalı bir yastık, bebekler için ortası kanaviçeli diğer bölümleri patchwork kumaşından dikilerek oluşturulmuş patchwork bir battaniye, Lesley Teare’den İngiltere’nin meşhur kulübe evleri serisinin devamı niteliğinde Somerset kulübe tipi ev, kumaş desenlerinden esinlenerek oluşturulmuş hoş bir desen ve güzel bir pencere önü manzarası bu sayıda sizlerle olacak olan diğer modellerden.. 

Ayrıca yeni çıkan kanaviçe kitaplarımıza ve Instagram hesabımıza da @tuvapublishing’e göz atmayı unutmayın.