Kanaviçe-Sevimli-Hayvanlar.jpg

ISBN 978-605-5647-65-0

EBAT 16.5 x 22.5 cm / 6.5 x 8.8"

SAYFA SAYISI 64 Sayfa

STOK KODU 5950

Kanaviçe Sevimli Hayvanlar

 

20 Hayvan Modeli

Kitap Hakkında

Each of the 20 circular designs in this book is represented by

Hayvanlar ve kuşlar farklı büyüklük ve şekildedir. Bu kitapta dünyanın bir çok bölgesinden hayvan türleri yer almaktadır. Özellikle küçük çalıkuşu, küçük mavi baştankara, renkli bir sakakuşu ve tabii ki nefis bir nar bülbülü olmak üzere aynı zamanda benim ülkemden de kuşlar ve hayvanlara bu kitapta yer verdim. Vahşi hayvanlar için porsuk, geyik, tilki, kirpi ve fındık faresini tercih edebilirsiniz. Tüm bu motifler işlenmiş kartlar yapmak için çok uygundurlar. 

Kırsala doğru gittiğinizde iskelekuşu, tavşanlar, av kuşları ve sincaplar görürsü-nüz. Ancak daha büyük hayvanlarla ilgile-niyorsanız, büyük vahşi hayvanları tercih etmelisiniz. Örneğin, Hindistan kaplanları, Afrika zürafaları, Çin pandaları ve elbette Avustralya Koalası. 

Tüm bunların içinden en sevdiğiniz hay-vanları seçerek, sevdikleriniz için işleyebilirsiniz. 

Yazar Hakkında

 

Lesley Teare

Sizler için serinin bu üçüncü kitabındaki desenleri tasarlamak, benim için her zamanki gibi çok büyük bir zevkti. Kitapta nefis kekler, çikolatalar ve gözünüzü alamayacağınız şekerleme motifleri yer almakta ve bunların hepsi sıfır kalori! 

Nostaljik tarzda çay setlerinden dondurmalı tatlılara, kremalı pastalardan özel keklere ve nefis, lüks çikolatalara kadar bir çok model bu kitapta yer alıyor. Eminim siz de işlemek için sabırsızlanacağınız modeller bulacaksınız.