dekoratif_masa_örtüleri.jpg

ISBN 978-605-5647-58-2

EBAT 16.5 x 22.5 cm / 6.5 x 8.8"

SAYFA SAYISI 80 Sayfa

STOK KODU 5870

Kanaviçe Dekoratif Masa Örtüleri

Kitap Hakkında

Tuva Yayıncılık olarak farklı bir kanaviçe kitabı ile tekrar sizlerle olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Daha önce yayınlamış olduğumuz masa örtüleri kitaplarından biraz daha farklı olarak DMC ile işbirliği sonucu yayına hazırladığımız Kanaviçe Dekoratif Masa Örtüleri kitabı ile karşınızdayız.

DMC tarafından üretilen, birbirinden güzel jakarlı hazır örtüler için hazırlanmış desenlerden oluşan bu yepyeni kitapta; tek renkli, daha sade örtülerin aksine renkli örtüler sunmayı tercih ettik. Her evin kendine has olan dekorasyonu ve bu dekorasyona uygun renkleri olduğundan, pastel renklerin sıkça kullanıldığı bu şık örtülerin istediğiniz rengini evinizde kullanabilecek, çeyiz olarak saklayabileceksiniz.

Nakış sektöründe dünyada 250 yıllık tecrübe ve kalitenin önemli adı DMC tarafından tasarlanan bu elegan masa örtüleri, evlerinize farklı bir tarz kazandıracak. Pastel renkleri ve jakarlı dokumasının yanı sıra işleme yapılabilmesi için özel dokuma etaminli bölümleri de bulunan masa örtüsü, şömentable ve servis altlıklarını kitapta yer alan modelleri işleyerek kullanabilirsiniz.

13 farklı masa örtüsü, 2 servis altlığı, 1 yastık ve 16 şömentableden oluşan kitapta 12 farklı desen yer almaktadır. Farklı renkteki her masa örtüsü desenine, kendi rengine uygun varyantta hazırlanmış desen işlenmektedir. Örneğin; 4 farklı renkte aynı dokuma desenine sahip masa örtüsü varsa, kanaviçe olarak işlenecek desen aynı, ancak renkleri değişmektedir.

Tüm örtülerdeki etaminli bölümler, 14 count sıklığında olup, çarpı işleri DMC Muline nakış ipliğinin 2 katı, iğne ardları ise 1 katı ile işlenecektir. Dileyen kişiler, DMC Koton Perle No: 8 nakış ipliğini de kullanabilir.

Bu kitap sayesinde az sayıda renk ve stilize desenlerden oluşan modelleri hızlı ve kolay bir şekilde işleyip evlerinizi dekore edebileceksiniz.