Kanaviçe-Hoşgeldin-Bebek-Kapak-TR.jpg

ISBN 978-605-9192-31-6

EBAT 21.6 x 28 cm / 8.5 x 11"

SAYFA SAYISI 96 Sayfa

STOK KODU 6370

Kanaviçe Hoş Geldin Bebek

 

50'den Fazla Temalı Tasarım

 

Kitap Hakkında

Bu kitapta bebek ve çocuk temalı 50’den fazla kanaviçe modeli bulunmaktadır. Kitap, yeni doğan bebekten yaşça büyük çocuklara kadar geniş bir yaş aralığı için birbirinden güzel modeller sunmaktadır. Modellerin bir kısmı kızlar için, bir kısmı da erkek çocuklar için tasarlanmış olup, bir kısmı da her ikisi için de uygundur. Modellerin içerisinde sevimli hayvanlar, oyuncaklar, kız ve erkek çocuk figürleri, kelebek ve kalpler, ayıcık ve tavşancıklar ile birkaç alfabe bulunmaktadır. Bazı modeller, boyut olarak daha küçük olup, bazıları ise büyüktür ve büyük olanlar doğum panosu yapmak için oldukça idealdir. Kanaviçe şemaları, her seviyeden işleyiciye hitap etmektedir. Desenler, ister bebek odası dekorasyonunda, ister bebek giysi ve eşyalarında kullanılabilir. 

 

Yazar Hakkında

 

Durene Jones

İngiltere’nin kuzey doğusunda yer alan Durham kentinde, kırsalın içinde deniz kıyısına yakın çokça ilham alabileceğim küçük bir köyde yaşamaktayım. 

Her zaman elişleri ve sanat ile ilgilenmişimdir. Dikiş, örgü ve tığ işini çok erken yaşlarda öğrendiğimi hatırlıyorum. Okulda sanatın yanı sıra dikiş ve terzilik eğitimi aldım. Okuldaki sanat öğretmenim, tekstil sanatları ile çok ilgiliydi, bundan dolayı resim ve diğer sanat derslerinin yanı sıra el nakışı ve serbest makine nakışı da öğrendim. Çeşitli tekstil sanatlarına olan ilgimin başlangıcı bu oldu. Daha sonra Genel Sanat ve Tasarım öğrenmek için sanat okuluna devam ettim. Burada farklı sanat temelli tüm konuların bir karışımını deneyimleme fırsatım oldu. Sanırım beni kanaviçe tasarımcılığına kadar götüren nakış sevgimin temelleri burada atıldı.