Elnakışı-çiçek-koleksiyonu.jpg

ISBN 978-605-5647-63-6

EBAT 20.6 x 22 cm 

SAYFA SAYISI 128 Sayfa   

STOK KODU 5750

El Nakışı Çiçek Koleksiyonu

Motif Koleksiyonu - 200'den Fazla Motif

Kitap Hakkında

Bu kitapta bir çok güzel nakış desenleri yer almaktadır. Her bir desen için renk numaraları ve nakış tekniği tavsiyeleri verilmiştir. Umarım nakış tekniklerinin çeşitliliği belirgin bir şekilde görülmektedir. Acemi dahi olsanız iğne ardı gibi basit nakış ilmekleriyle dış hatlar oluşturarak sevimli parçalar oluşturabilirsiniz. Daha uzmansanız bir çok farklı ilmek tekniği ile kendi özgün tarzınızı katarak şekillerin içini doldurabilirsiniz. Kitapta sevimli çiçekler ve daha bir çok tarz motif yer almaktadır. Desen boyutlarını çeşitlendirerek bu motifleri masa örtüleri, havlular, yastıklar veya kıyafetlere uygulayabilirsiniz. Kendi tecrübelerinizi harekete geçirerek seçtiğiniz motiflerden kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Yazar Hakkında

 

Maria Diaz

Her zaman nakış ve elişlerinden hoşlanmışımdır. Nakış ve dikişi, kendisi eğitimli bir terzi olan büyükannemden öğrendim. Üniversitede Güzel Sanatlar’da okurken, nakış ve kanaviçe tasarımı üzerine yarı-zamanlı bir iş bularak çalışmaya başladım. Mezun olduktan sonra tam zamanlı olarak çalışmaya başladım. İşimi çok seviyordum ancak sekiz sene sonrasında yaptığım işin, üretici olmaktan çok idari işlere kaymış olduğunu fark ettim. Böylece, kendi ayaklarımın üzerine durmaya karar verdiğimden beri 20 sene geçmiş oldu ve işe tek başıma serbest tasarımcı olarak devam etme kararı aldım. Bu kararım beni çok iyi noktalara taşıdı ve çalışmalarım dünya çapında düzenli olarak dergi ve kitaplarda yayınlanır hale geldi. 

Her yeni gün bana yeni fikir ve tasarım işleri sunar ve yaptığım şeyden hala zevk almaktayım. Bahçenin arkasında biraz dağınık olmasına rağmen harika bir stüdyom var ve işimi ailemin etrafında sürdürebildiğimden ve gerçekten sevdiğim şeyi yaparak hayatımı kazanabildiğim bir işim olduğundan dolayı oldukça şanslıyım.