tuva publishing home heart, cross stitch home heart, jayne schofield
Dort-mevsim-patchwork.jpg

ISBN 978-605-9192-06-4

EBAT 20.6 x 22.5 cm

SAYFA SAYISI 144pp

STOK KODU 6110

Dört Mevsim Patchwork

Rengarenk Kumaşlarla Dikebileceğiniz 18 Kırkyama projesi

Kitap Hakında

Dört Mevsim Patchwork kitabında mevsimler temalı birbirinden güzel 18 kırkyama projesi bulacaksınız. Bu projeleri birbirinden farklı desen ve renklerde pamuklu patchwork kumaşları kullanarak, kendiniz ve sevdikleriniz için dikebilirsiniz. 

Bahçe önlüğü, işlemeli nostaljik yastık, geyik ve mantar desenli örtü, lale desenli şömentable, bez bebek, kalpli bardak altlıkları, nakışlı alışveriş çantası, altıgen desenli kalemlik, balkabaklı sonbahar servis altlıkları, kiraz desenli tutamak ve daha bir çok göz alıcı proje bu kitapta yer almaktadır. Projelerde kullanılan temel teknikler kitabın başlangıç bölümünde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Her bir projenin açıklamaları ve diyagramları, projenin yakın plan fotoğraflarıyla birlikte projeler bölümünde verilmektedir. Çizim ve kalıplar ise kitabın sonunda yer almaktadır. 

Yazar Hakkında

Kerri Horsley

Tahran’da doğdu, Washington Seattle’da büyüdü. Evli ve altı çocuğu var. Çeşitli dikiş dergi ve kitaplarına projeleri ile katkıda bulundu. Kerri’yi, çocuklarına göz kulak olurken, altıgenlerini diktiği en sevdiği yer olan sahil kenarında bulabilirsiniz. 

Instagram’da “Sew Deerly Loved” hesabından Kerri’nin neler diktiğini takip edebilirsiniz. 

1/9