Dairesel-Tıg-İsleri-Kapak.jpg

ISBN 978-605-9192-30-9

EBAT 21.6 x 28 cm / 8.5 x11"

SAYFA SAYISI 128 Sayfa

STOK KODU 6330

Dairesel Tığ İşleri

18 Tığ İşi Projesi

Kitap Hakkında

Dairesel şekilde tığ işleri çalışmak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Hızlı projelerden, gösterişli olanlara kadar bu kitapta hepsi bir arada yer almaktadır. Tecrübenizin veya yapmak istediğiniz projenin büyüklüğünün bir önemi olmaksızın bu kitapta herkes için bir şeyler yer alıyor; yastıktan, duvar süsüne ve masa örtülerine kadar. Bu eskimeyen tasarımlar, adım adım açıklamlar ve detaylı şemalar sayesinde okuyucuya her bir projeyi kişiselleştirme imkanı vermektedir.  

Yazar Hakkında

 

Emily Littlefair

Emily Littlefair her zaman elleriyle bir şeyler tasarlamayı sevmiştir. Piyanoda müzik çalmaktan, kendi takılarını yapmaya veya tığ işlerine kadar, ellerini her zaman meşgul etmeyi sever. 

İlk ilkmek atmayı 11 yaşında öğrendi ve 20 yaşlarına geldiğinde tığ işine olan sevgisini ve tutkusunu keşfetti. 

İlk oğlu doğduktan bir kaç yıl sonra, tığ işi bereler konusunda uzmanlaştı. Bu arada el yapmı takılar ve polimer kil ile de ilgilendi. 2015’den itibaren tığ işi tasarımlar yapmak önceliği oldu. Bu tarihten beri tığı elinden hiç düşürmedi. 

Emily yaptıklarını Instagram hesabında, blogunda ve Facebook’da herkesle paylaşmaktadır. Yazar olmak hayatı boyunca hayal ettiği ve gerçekleştiğine halen inanamadığı bir rüyasıdır. 

Avustralya, Sunshine Coast’da üç oğlu ve eşi Richard ile yaşamaktadır. 

1/10