çiçekli-yaz-günleri.jpg

ISBN 978-605-9192-21-7

EBAT 16.5 x 22.5 cm / 6.5 x 8.8"

SAYFA SAYISI 112 Sayfa

STOK KODU 6220

Kanaviçe Çiçekli Yaz Günleri

Sevimli Güzel Projeler

Kitap Hakkında

Bu kitapta size yaz günlerini hatırlatan birbirinden güzel ve neşeli birçok kanaviçe modeli yer almaktadır. Piknikten bahçe temasına, keklerden dikiş ve örgüye, bisikletler, kuşlar, kalpler, kelebekler ve arıların bulunduğu birçok model bu kitapta sizleri bekliyor.

 

Kitapta yer alan projeler birçok yerde kullanılabilir. Modellerin çoğu boyut olarak küçük olup kartpostal, çanta, yastık, iğnedenlik, mini pano yapılabilir veya birçok değişik objeye uygulanabilirler. Ayrıca bu neşeli modeller sevdikleriniz için de güzel bir hediyeye dönüşebilir.

Yazar Hakkında

 

Durene Jones

Her zaman elişleri ve sanat ile ilgilenmişimdir. Dikiş, örgü ve tığ işini çok erken yaşlarda öğrendiğimi hatırlıyorum. Okulda sanatın yanı sıra dikiş ve terzilik eğitimi aldım. Okuldaki sanat öğretmenim, tekstil sanatları ile çok ilgiliydi, bundan dolayı resim ve diğer sanat derslerinin yanı sıra el nakışı ve serbest makine nakışı da öğrendim. Çeşitli tekstil sanatlarına olan ilgimin başlangıcı bu oldu. Daha sonra Genel Sanat ve Tasarım öğrenmek için sanat okuluna devam ettim. Burada farklı sanat temelli tüm konuların bir karışımını deneyimleme fırsatım oldu. Sanırım beni kanaviçe tasarımcılığına kadar götüren nakış sevgimin temelleri burada atıldı. 

Üniversitede, grafik tasarımı eğitimi aldım. Ve grafik tasarımı diplomamla kariyerimin ilk 15 senesini Londra ve ülkenin kuzeydoğusunda çeşitli gazete-dergi, ambalaj tasarımı, tanıtım ve reklam alanlarında çalıştım.