sevimli_dikişler.jpg

ISBN 978-605-9192-11-8

EBAT 20.6 x 22 cm

SAYFA SAYISI 144pp

STOK KODU 6180

Bebekler İçin Sevimli Dikişler

Kolayca Dikebileceğiniz 22 Fikir

Kitap Hakkında

Bu kitapta 22 tane güzel ve özenle hazırlanmış proje bulacaksınız. Mama önlüğü, battaniyeler, anne çantası, şirin oyuncak tavşancık, aplike kırlent, sevimli çıngırak, bebeğinizin odasını eğlenceli bir oyun alanına çevirecek duvar süsleri ve daha pek çok şey... 

 

Projeler, güzel fotoğraflar ve yapım aşamalarını adım adım gösteren çizimler ile sunulmuştur. Ayrıca projelerin büyük bir çoğunluğu küçük kumaş parçalarından üretilmiştir. Bu sayede elinizde kalmış parça kumaşları değerlendirme fırsatı bulabileceksiniz. 

 

Orijinal fikirler ve şablonlar içeren özenle hazırladığımız bu sevimli kitabımız, yeni başlayanlar ve deneyimli el işi tutkunları için idealdir. 

Yazar Hakkında

Ayda Algın

İstanbul’da yaşıyan ve yıllardır çevre mühendisi olarak çalışan Ayda Algın yoğun iş temposunun arasında her zaman dekorasyon, el işleri ve sanata karşı büyük bir ilgi duymuş. 2011 yılının başında “cafenohut” adında bir blog açıp sevdiği ürünleri, fotoğrafları, yaptığı el işlerini, ona ilham veren fikirleri, anılarını ve mutfaktaki maceralarını paylaşmaya başladı. İlginç, keyifli ve renkli elişleri yapmak için ipliklerle, kumaş ve kağıtlarla oynamaktan gerçekten çok keyif alan Ayda yaptıklarını “deconohut” adlı ETSY mağazasında satmaktadır. Ayrıca ABD, İngiltere ve uluslararası platformlarda yayınlanan el işi ve dekorasyon dergilerine sıklıkla proje, yazı ve fotoğraflarıyla katkıda bulunmaktadır. 

1/9