Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
braids for short hair black girl hair extension client agreement human hair extensions 360 frontal lace wig yaki clip in hair extensions uk human hair best no crease hair ties milky way human hair braid - super bulk cheap hair extensions hair volume spray peruvian hair bundles wholesale cheap wigs uk hair wholesale program la weave hair up hair wigs uk
 
Kanaviçe Dergisinin Yeni Sayısı Çıktı

 


Kanaviçe Dergisi 52. Sayı

 

 

Yeni bir sezonda, yepyeni kanaviçe projeleri ile karşınızdayız. Yine birbirinden yetenekli tasarımcıların farklı çalışmalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Bu sayımızda...   Devamı... 

 

 

 

 

 
Haberler
 
Tuva Yayıncılık Yeni Yayın Kataloğu

2018 Yayın Kataloğumuz Çıktı

 
Tuva Yayıncılık Sosyal Medyada

 

 
 
 


 

Nakış, dikiş, örgü ve el sanatları alanlarında, projelerini ve özgün eserlerini bir kitaba dönüştürmek veya İğne İplik dergisinde yayınlanmasını isteyenler Tuva Yayıncılık ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

 
 

Dergi ve kitaplarımızda meydana gelen çeşitli hatalarla iligli tashihleri bu bölümde bulabilirsiniz. Hatalı şema, renk anahtarı, çizim veya açıklamaların doğrularına okurlarımız sitemizin bu bölümünden ulaşabilirler. 

 
 

Tuva Yayıncılık tarafından tüm degi ve kitapları, yayın kataloğumuzun sayfalarını çevirerek, tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. 

 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim