Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / Kanaviçe
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
Kanaviçe Sayı 31

Yepyeni kanaviçe modelleri ile 31. sayımızda siz Kanaviçe severlerin karşısındayız. Modellerimize, dergimize ve Kanaviçe logosu ile yayınlanan tüm kanaviçe model kitaplarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere en içtenteşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere, dergimizde yoğun olarak İngiliz tasarımcılar ve ressamlarla ile çalışıyoruz. Her sayımızda farklı ressam ve kanaviçe tasarımcıları Kanaviçe ailesine katılıyor. Bu sayımızda yılların tasarımcısı, iki çocuk annesi Jenny Barton iki güzel tasarımı ile karşınızda olacak. Umarız ilerleyen sayılarımızda da Jenny’nin şemalarını severek işlersiniz.

Bu sayımızda da bakmaya ve işlemeye doyamayacağınız birbirinden güzel çarpı işleri sizleri bekliyor. Çiçeği burnunda yeni tasarımcımız Jenny Barton’dan çocuk odaları için oyuncaklardan oluşan bir doğum tablosu ile birbirinden renkli elişi malzemelerinin bulunduğu bir elişi dolabı, yetenekli ressam ve tasarımcı Susan Bates’ten aplike görünümlü bir yastık ve resim çerçevesi, Lesley Teare’den duvar kağıtlarını anımsatan, romantik çıtır güllerden ve puantiyelerden oluşlan patchwork stili bir yastık, Jane Prutton’dan sizleri 70’lere götürecek, gerek renkleri gerekse de üzerindeki desenleri ile tosbağa arabalar, Carol Thornton’dan beş adet minik boyda deniz feneri modeli ve renkleri ile sizi sizden alacak sürreal çiçekler, ressam Lynne Jones’tan güzel mavi kuşlar tablosu, Alman tasarımcı Irmtraud Fritsche’den gerçekçi güllerin resmedildiği güllü şömentable sizlerin işlemesi için bu sayıda yer alıyor.

Ayrıca Kanaviçe tasarımcılarından Maria Diaz’ın yeni bir kanaviçe motif serisi ile Lesley Teare’nin Sevim Bebek Modelleri adlı kitabı yeni sezonda siz kanaviçe severleri bekliyor.

Keyifli Nakışlar!

  

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim