Email
Şifre
Üye Ol | Şifre | Giriş
Ara
Ana Sayfa / İğne İplik
     
 
   Yeni Sayı
   Eski Sayılar
   Satış Noktaları
   Yayın Kataloğu
 
İğne İplik Sayı 27

Yepyeni bir İğne İplik ile karşınızda olmanın mutluluğu içindeyiz. Bu sayımızda da birbirinden güzel elişi fikirleri ile dolu derginiz sizleri bekliyor. İster profesyonel olun, ister amatör, İğne İplik dergisi, her seviyede elişi severe hitap eden projelerle dopdolu..

Bu sayımızda sizleri son yılların trendlerinden olan Amigurumi projeleri bekliyor. Sevimli iki tavşancık ile iki farklı modele sahip tosbağa arabadan oluşan amigurumi projelerinden tavşanlar daha çok Amigurumi’ye yeni başlayanlara hitap ederken, tosbağa araba projesi ise biraz daha deneyim gerektiriyor.

Birbirinden farklı dört farklı teknik ve malzeme kullanarak oluşturabileceğiniz dört farklı iğnedenlik projesi de, yeni teknikler denemenin kolay ve hızlı yolu. Tığ işi, patchwork, keçe ve dekoratif dikiş tekniklerini kullanarak kendinize sevimli iğnedenlikler yapabilirsiniz.

Kare kumaş parçalarının birleştirilmesi ile oluşturulan kırmızı puanlı filli bir yastık, DMC Natura iplikle örebileceğiniz, tığ işi motiflerin birleştirilmesi sonucu oluşan bir battaniye, iki farklı renkte kalpli aplike yastıklar, basit nakış severler için kasnakta işleyip olduğu gibi asabileceğiniz iğne ardı tekniği ile işlenen kolay figürler, katlanıp küçülebilen bezden alışveriş çantası dikimi, pastel renkli kumaşlardan oluşan patchwork tekniği ile çalışılmış çanta ve makyaj çantası, stumpwork tekniği ile çalışılmış rumi desenkli bir pano, ister bebeğiniz için ister kendiniz için kullanabileceğiniz yün kumaşa yün nakış iplikleri ile işlenmiş sevimli bir battaniye, DMC Diamant simli nakış ipliklerini kullanarak mekik tekniği ile yapabileceğiniz takı projeleri de bu sayımızda sizleri bekleyen projelerimiz arasında.

Birbirinden güzel projeler yapmanız dileği ile,

Keyifli elişleri!

 
  Yorumlar
 
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız, üyeyseniz, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 
 
Elişi Patronlu Dikiş
İğne İplik
Kanaviçe
Dantel

Kitaplar
Satış Noktaları
Hakkımızda

İlan
İletişim